AKP'li milletvekilleri de bu duruma tepki göstererek 'Meclis'te terörist istemiyoruz' dediler. Bunlar neticesinde kavga çıktı ve yumruklar havada uçuştu.Halk TV Muhabiri Sibel Mazrek Ankaradan Halk TV Canlı Yayınına Bğlanarak o anları şöyle aktardı:"Şu an Meclis'te eşi benzeri görülmemiş bir tartışma var. Yumruklar adeta havada uçuşuyor. Kadın vekiller erkek vekillerin arasında kaldılar. Sandalyeler bile havada. Meclis Bakan Vekili Gülizar Biçer Kararca 2 dakika ara verse de 5. oturum açılamadı ve yarına bırakıldı. Kavga hala devam ediyor. DEM'li vekiller "Faşizme geçit yok" sloganlarıyla meclis kürsüsünü işgal ederken; AKP'li vekiller "Meclis'te terörist istemiyoruz" şeklinde dönüş verdiler. Sözlü tartışma kavgaya döndü ve hala sürüyor. Tansiyon hiç olmadığı kadar yükseldi."
Gündem
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 20:26
AKP ve DEM'liler Arasında Yumruk Yumruğa Kavga!
TBMM'de gergin anlar yaşandı. Meclis genel kurulunda 4. oturum açılmadan evvel DEM Partili vekiller 'kürsü işgali' protestosu yaptı.
Gündem
04 Haziran 2024 - 20:26