Gönül Belediyeciliği Yapıyoruz Diye Yola Çıkan Son 4 Dönemin Varisi Olan İktidar Partisinin Belediye Başkan Adayı Yıldırım İlçemizde Sınıf Mevcudu 25'ler Olması Gerekirken 50'ye Dayanan, Yaklaşmakta Olan Depreminde Etkisiyle Birçoğu Yıkılan, Yenileri Yapılmadığından Dolayı Yıkılan Okulların Yerlerine Konulan Konteynırlar ile Birkaç Senedir İdare Edilen Eğitim Yuvalarına Giderek "Bir Dönem Daha Anne ve Babalarınız Bize Oy Versin, Bir Dönem Daha Konteynırlarda İdare Edeceksiniz" mi Diyorsunuz. Yada Yakındaki Okula Taşınmak Zorunda Kalan ve 2'li Öğretimi Beğenmezken 3'lü Vardiya Sistemine Geçirdiğiniz Şafak Sökmeden Yollara Çıkarttığınız Gecenin Zifiri Karanlığında Evinin Yolunu Unutan Çocuklara "Anne ve Babalarınız bir Dönem Daha Bize Şans Versin, Bir 5 Yıl Daha İdare Edin" mi Diyorsunuz!
Maddi Bunalımda Olan Velilerimizi Rahatlatmak İçin Hangi Okula Kırtasiye Yardımı, Okullara Bir Öğün Yemek Yardımı Yada Okul Yönetimlerini Rahatlatmak İçin Bedensel Eğitimlerini Rahatlatmak İçin Bir Sosyal Tesis Kazandırdınız! Gönülleri Kazanmak İçin 20 Yıllık İktidarınızda Oy Deposu Olarak Gördüğünüz Okullara Neden Sadece Seçim Zamanı Giderek Boy Gösteriyorsunuz! Er Meydanına Çıkalım Yıldırımlılar gerçek Yüzünüzü Görsün! Hodri Meydan Koltuklarda Oturup Oy Devşirmeye Değil Vatandaşımıza Hizmet Yapmaya Geliyoruz....
Maddi Bunalımda Olan Velilerimizi Rahatlatmak İçin Hangi Okula Kırtasiye Yardımı, Okullara Bir Öğün Yemek Yardımı Yada Okul Yönetimlerini Rahatlatmak İçin Bedensel Eğitimlerini Rahatlatmak İçin Bir Sosyal Tesis Kazandırdınız! Gönülleri Kazanmak İçin 20 Yıllık İktidarınızda Oy Deposu Olarak Gördüğünüz Okullara Neden Sadece Seçim Zamanı Giderek Boy Gösteriyorsunuz! Er Meydanına Çıkalım Yıldırımlılar gerçek Yüzünüzü Görsün! Hodri Meydan Koltuklarda Oturup Oy Devşirmeye Değil Vatandaşımıza Hizmet Yapmaya Geliyoruz....